Upoznajte Sportifico članove

Luka Marković: FK Čukarički

Luka Marković ima 16 godina i napadač je u FK Čukarički. Sa Sportifico zajednicom podelio svoj učinak sa utakmice Kadetske lige iz prvog dela sezone na kojoj je odigrao svih 90 minuta i zabeležio tri gola. Pored toga, imao je sedam šuteva u okvir i tri van okvira gola.

Luka Marković FK Čukarički

Luka Marković na utakmici protiv vršnjaka iz FK Crvena Zvezda | Foto: Privatna arhiva

185 centimetra visoki napadač, koji nastupa i za omladinsku ekipu FK Cukaricki, je u utakmici odigranoj 4. decembra između njegove ekipe i ekipe FK Crvena zvezda, proveo svih 90 minuta u igri i sa tri pogotka doneo bod svojoj ekipi uprkos zaostatku na poluvremenu. Krajnji rezultat ove uzbudljive utakmice bio je 3:3, a Luka je zasluženo poneo epitet igrača utakmice.

Luka je, zajedno sa saigračima iz FK Čukarički, postao deo Sportifico društvene mreže u novembru 2016. godine, a na mreži je pored svog učinka sa utakmice, podelio i veliki broj fotografija kojima se predstavio svim fudbalerima i trenerima u okviru Sportifico zajednice.